+38 (044) 536 50 10, +38 (067) 354 36 46, +38 (050) 564 57 77

Обладнання для виробництва паперових пакетів

Виробництва паперових пакетів

Виробництво паперових пакетів стає все більш популярним. Підвищено попит на самі вироби. Вони екологічні та широкі у використанні: подарункові, пакувальні фірмові пакети з логотипами, пакети для зберігання деяких видів продуктів тощо). Сировина для виготовлення використовується недорога. Тому таке виробництво є одним із найперспективніших видів малого бізнесу.

Якщо ви вирішили розпочати такий бізнес, то вам необхідно обладнання для виробництва паперових пакетів, купити яке можна на виплат.

Окупається воно приблизно за півтора – два з половиною роки.

обладнання для виробництва паперових пакетів

Функції обладнання для виробництва паперових пакетів

Виробнича машина для створення паперових пакетів, як сировина застосовується папір різної щільності. Верстат проводить такі операції: вирубування заготовки з паперового рулону, формування пакета, якісне склеювання дна та бічних швів.

Види обладнання

Обладнання для виготовлення паперових пакетів буває різного типу, залежно від виду готових виробів. Є універсальні верстати, що випускають змішаний вид продукції.

Лінії з виробництва паперових пакетів можуть бути автоматизовані та підлоги

Де купити обладнання, ціна

Верстати для виробництва паперових пакетів рекомендується купувати у постачальника, який пропонує додаткові послуги з налагодження та подальшого обслуговування верстатів. Фірма KDI-Trade пропонує такі послуги, а також Ви можете проконсультуватися щодо вибору додаткового обладнання.

Залежно від потужності, кількості продукції і від додаткових пристроїв, обладнання для виробництва паперових пакетів може коштувати по-різному. Ціна за повний комплект може становити від 700 000 тис до 2 млн гривень.

На початкових етапах бізнесу можна придбати обладнання б/у. На нашому сайті можна придбати нові й уживані верстати, функціональність яких гарантується.