+38 (044) 536 50 10, +38 (067) 354 36 46, +38 (050) 564 57 77

Про компанію

KDI-Trade company

Компанія KDI-TRADE є офіційним постачальником устаткування для виготовлення паперових скляночок по індивідуальних замовленнях і комплектів запчастин для них з Китаю і Кореї до України.

Мета компанії KDI-Trade-плідна співпраця з представниками малого і середнього бізнесу, пряма постачання виробничого устаткування, надання допомоги в налагодженні і розвитку виробничого бізнесу.

Виробництво паперових склянок на сьогодні-це перспективна галузь бізнесу. Екологічно чисті матеріали, які не забруднюють довкілля і не завдають шкоди здоров’ю людини, виходять на перший план при виборі якісного устаткування.

Заснована в 2012 році, компанія KDI-Trade почала свою справу, як постачальник устаткування з Китаю на території СНД. Будучи офіційним дистриб’ютором одного з перших китайських заводів-виробників для виготовлення паперового посуду, вже в 2013 році інженерами компанії були поставлені і запущені перші лінії устаткування для виробництва паперових склянок, тарілок, пакетів.

Постачання устаткування для бізнесу-побудуйте свій бізнес з KDI-Trade

Чому вигідно запустити власне виробництво скляночок з KDI-Trade:

 • професійна допомога в підборі моделей верстатів, виходячи з особливостей бізнесу;
 • робиться постачання устаткування з Китаю під замовлення;
 • установка і налаштування виробничих верстатів;
 • дворічна гарантія і сервісне обслуговування;
 • постійний післягарантійний супровід і ремонт;
 • навчання персоналу усім тонкощам роботи на технологічному устаткуванні;
 • консультативна допомога в організації виробництва від А до Я в сфері виготовлення одноразового посуду.

Переваги співпраці з KDI-Trade

Постачання технологічного устаткування по виробництву одноразового паперового посуду має великий попит. Щорічно компанія KDI-Trade збільшує кількість встановлених виробничих ліній на 30по порівнянню з попереднім роком. Це досягається завдяки зростаючому попиту на одноразовий посуд в країнах, де представлена компанія.

Сотрудничая с компанией КДИ-Трейд, клиент получает:

 • Постачання виробничого устаткування для бізнесу, що має європейський сертифікат відповідності «ЦЕ».
 • Допомога у виробництві пуско-налагоджувальних роботах.
 • Створення першої партії склянок разом з клієнтом.
 • Консультація і налагодження контактів з постачальниками і підрядниками.

У компанії KDI-Trade працюють кваліфіковані технічні фахівці, які стажуються на заводах-виробниках і постійно підвищують свою кваліфікацію. Про що свідчить наявність відповідних сертифікатів. Співробітники компанії роблять професійний підхід до вимог і запитів кожного клієнта. Готові розглянути угоди з самими нестандартними умовами.

Створіть готовий бізнес по виробництву паперового посуду

Компанія KDI-Trade має свої представництва в Україні, покриваючи своїм ресурсом УСІ країни СНД, включаючи Молдову і Придністров’я. За 10 років роботи зарекомендували себе, як надійний постачальник устаткування. Київ і інші області України вже вибрали KDI-Trade.

Міні-завод з обладнанням, яке поставляє KDI,-Trade, працюватиме як годинниковий механізм. Технологічне обладнання сприятиме розширенню ринку і в результаті збільшуючи продажі власного виробництва.

Детальніше ознайомиться з роботою обладнання можна на нашому YouTube каналі. Читайте актуальні новини про компанію на сторінці Facebook. Залишилися питання? Отримати усю необхідну консультацію можна у менеджерів по телефону 38 (044) 536 50 10. Для уточнення окремих моментів або отримання рекламного каталогу з повним переліком послуг компанії, що надаються, можна через форму зворотного зв’язку.

Вирішили запустити власний виробничий бізнес-ви звернулися за адресою. KDI-Trade-у нас є, що вам запропонувати!