+38 (044) 536 50 10, +38 (067) 354 36 46, +38 (050) 564 57 77

Вкласти 10000 доларів у бізнес по виробництву паперових склянок

Хочете вкласти 10000 доларів

у бізнес з виробництва паперових склянок –

Дзвоніть ми допоможемо !!!

Виробництво паперових стаканчиків — безпрограшний бізнес із мінімальними вкладеннями

Фахівці одностайні в думці, що бізнес з виробництва одноразового посуду є одним з найперспективніших. Цифри говорять про те, що попит на неї зростає щороку на 10-12%, причому це стосується як великих мегаполісів, так і невеликих міст.

Важливий факт: пластиковий посуд все більше поступається «лідируючі» позиції паперової, яка вважається безпечною з екологічної точки зору. Одноразовий посуд з паперу не шкодить людині, він практичний і при цьому повністю розпадається за 3 роки.

Якщо ви зацікавлені у відкритті перспективного та рентабельного бізнесу з мінімальними вкладеннями, то виробництво паперових одноразових стаканчиків те, що потрібно! Тут і зараз у вас є реальна можливість втілити в життя мрію про «свою справу» — прибуткове, що задовольняє потреби багатьох людей, сучасне.

Йдеться про придбання машини, що виробляє ламіновані стаканчики.

У чому особливості цього бізнесу?

 • Окупність – 6-12 місяців.
 • Невеликі інвестиції – близько 12 000$
 • Можливість цілодобового виробництва – машина для виробництва паперових склянок може працювати 24 години на добу.
 • Велика продуктивність – машина випускає 50 картонних склянок за хвилину.
 • Якісна продукція – для створення стаканчиків застосовується спеціальний картон з ламінацією, шви скріплюються не клеєм, а ультразвуковим зварюванням, що набагато надійніше.

Машина для виробництва паперових склянок — це дійсно вигідний бізнес при невеликих вкладеннях, який може приносити прибуток постійно.

Чому вам вигідно вкласти власні кошти у цей бізнес?

Відразу з кількох причин:

 1. Невелика конкуренція – оскільки в нашій країні ринок паперового посуду поки що слабо розвинений, великих виробників у багатьох регіонах України майже немає.
 2. Кругологічний попит – паперові стаканчики потрібні і влітку (для напоїв, квасу, морозива), і взимку (для кави, чаю).
 3. Широке коло споживачів – паперовий посуд потрібний у кафе, фаст-фудах, на нього є попит на рекламних акціях — дегустаціях, при роздрібній торгівлі напоями. У паперових стаканчиках продають морозиво, їх використовують кав’ярні на колесах, вендінгові апарати.
 4. Можливість розширення бізнесу – виробництво стаканчиків з рекламними написами, картинками, посуд для корпоративних зустрічей, презентацій. Друк виконується методом флексодруку або офсетного друку на додатковому устаткуванні, яке також можна придбати у нас або отримати контакти перевірених підрядників з друку.
 5. Невелике приміщення — для однієї машини та складу готової продукції потрібно всього 50 квадратних метрів.

Крім того, додаткова вигода тут полягає в тому, що при правильній організації цей бізнес може працювати «на автопілоті». Спочатку налагодивши виробництво, уклавши договори на сировину та постачання посуду в кафе, вуличні точки, ви можете просто підраховувати прибуток.

Для успішної організації цього бізнесу потрібні лише три складові:

 1. Виробниче приміщення площею від 50 кв. метрів (залежно від кількості машин)
 2. Спеціальні дозволи – наша компанія допомагає у їх отриманні.
 3. Сировина – рулонний або листовий ламінований картон.

Виробляти паперові стаканчики на машині може навіть не кваліфікований персонал. Це автоматизований процес, який є безпечним для людини та навколишнього середовища.

Якщо Ви зацікавлені у покупці цього обладнання та початку роботи,

те просто Дзвоніть нам!!!

Зробіть це і у випадку, якщо у вас є питання щодо цього бізнесу.

Компетентні відповіді будуть дані негайно!!!